Terapia i wsparcie: rozstanie

Gabinet Ad Psyche » rozstanie

Pomoc psychologiczna zakończeniu relacji

Pomoc psychologiczna po rozstaniach

Często zdarza się, że ludzie doświadczają ogromnego bólu, gdy rozstają się z bliskimi im osobami. Czasami ból może być tak intensywny, że bez pomocy specjalistów trudno nam sobie z tym poradzić. Kiedy tak się dzieje, ważne jest, aby jak najszybciej poszukać profesjonalnej pomocy.

Psychoterapeuta lub psycholog może zapewnić Ci bardzo potrzebne wsparcie emocjonalne i zaproponować strategie radzenia sobie, które ułatwią Ci radzenie sobie z emocjami. Będą również w stanie pomóc ci zrozumieć, co doprowadziło do twojego zerwania i jak możesz uniknąć ponownego popełniania tych samych błędów w przyszłości.

Po rozstaniu naturalne jest uczucie niepokoju i przygnębienia. Te uczucia mogą prowadzić do depresji. I ważne jest, aby być świadomym objawów, aby móc podjąć odpowiednie kroki, skierowane w kierunku wparcia psychologicznego lub psychoterapii.

Wszyscy wiemy, jak trudno jest zakończyć związek, ale czasami potrzebujemy profesjonalnej pomocy, ponieważ nasz stan emocjonalny staje się zbyt trudny, abyśmy mogli sobie poradzić sami.

Psychoterapia psychodynamiczna
Polecana usługa:

Psychoterapia psychodynamiczna

Podejście psychodynamiczne jest jednym z uznanych i zalecanych podejść terapeutycznych w leczeniu takich zaburzeń jak depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, fobie i lęki oraz wielu innych problemów, z którymi mogą borykać się pacjenci. Psychoterapia psychodynamiczna wykorzystuje pracę przeniesienia i przeciwprzeniesienia, opartą na więzi, która jest budowana między terapeutą psychodynamicznym. Praca tym nurtem wiąże się z...