Gabinet Gliwice

oddział w Gliwicach
Ad Psyche Gliwice

Profesjonalny gabinet zdrowia psychicznego

Kiedy szukasz specjalisty od zdrowia psychicznego, możesz natknąć się na wiele pytań. Rozumiemy, że wiele kwestii związanych ze specjalistycznym leczeniem może być dla Ciebie niejasnych, dlatego udzielamy Ci wyczerpujących informacji o tym czym dokładnie zajmują się specjaliści do których się udajesz, jak wyglądają usługi zdrowia psychicznego, oraz które z nich możesz wybrać dla siebie czując konkretne (lub zbliżone) dolegliwości. W Gabinecie Ad Psyche staramy się pomagać ludziom odkrywać nowe sposoby radzenia sobie z problemami ze zdrowiem psychicznym i propagować profesjonalne wsparcie. Nie ze wszystkim musisz radzić sobie samodzielnie – warto skorzystać z usług przeszkolonych do udzielania pomocy fachowców, którzy są dla Ciebie dostępni w naszym gabinecie.

Gabinet Ad Psyche w Gliwicach mieści przy ul. Zwycięstwa 19/2. W Gliwickim oddziale przyjmują specjaliści tacy jak psycholog i psychoterapeuta oraz psychiatra. Oferujemy pomoc i wsparcie specjalistów w zakresie leczenia problemów natury psychicznej.

Poradnictwo, diagnoza i praca w leczeniu problemów psychicznych i psychiatrycznych, Prowadzimy indywidualną i grupową psychoterapię psychodynamiczną oraz psychoterapię poznawczo-behawioralną. Zapraszamy pacjentów do skorzystania z naszych usług w gabinecie zlokalizowanym w Gliwicach.