Terapia i wsparcie: problemy w pracy

Gabinet Ad Psyche » problemy w pracy

Stres zawodowyStres związany z pracą – jak sobie radzić?

Wszyscy mamy swój własny sposób radzenia sobie ze stresem i innymi problemami w pracy. Niektórzy ludzie wolą ukrywać swoje emocje, podczas gdy inni czują się bardziej komfortowo rozmawiając o tym z kimś innym.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to znaleźć odpowiednią osobę, która będzie w stanie zapewnić Ci potrzebne wsparcie. Ta osoba może być przyjacielem, członkiem rodziny, a nawet profesjonalnym terapeutą lub psychologiem.

Kiedy nie możesz rozwiązać swoich problemów w pracy, możesz poprosić o pomoc. To nie jest oznaka słabości, ale raczej oznaka siły. Przewlekłe trudności, często mocno przeżywane mogą przerodzić się w wypalenie zawodowe lub nawet depresję – warto zadbać o to, aby tak się nie stało. A więc zadbać o siebie!

Dla pacjentów, których dotyczą problemy zawodowe polecamy następujące usługi wsparcia:

Pomoc psychologiczna
Polecana usługa:

Wsparcie psychologiczne

Psycholog to profesjonalista, który został odpowiednio przeszkolony do udzielania wsparcia. Doraźna pomoc psychologiczna przeznaczona jest dla osób, którym trudno jest samodzielnie poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, które pojawiają się w ich życiu. Wsparcie psychologiczne może być doskonałą formą pomocy, z której warto skorzystać, gdy czujemy, że trudno jest nam przejść samodzielnie przez wyjątkowo ciężkie sytuacje,...

Psychoterapia psychodynamiczna
Polecana usługa:

Psychoterapia psychodynamiczna

Podejście psychodynamiczne jest jednym z uznanych i zalecanych podejść terapeutycznych w leczeniu takich zaburzeń jak depresja, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości, fobie i lęki oraz wielu innych problemów, z którymi mogą borykać się pacjenci. Psychoterapia psychodynamiczna wykorzystuje pracę przeniesienia i przeciwprzeniesienia, opartą na więzi, która jest budowana między terapeutą psychodynamicznym. Praca tym nurtem wiąże się z...