Kategoria: Psychologia

Gabinet Ad Psyche » Psychologia

Wiedza i porady psychologiczne

Artykuły i porady z zakresu wiedzy o psychologii

Eksperckie artykuły i poradniki zawierające profesjonalną wiedzę oraz użyteczne informacje o psychologii.

Promujemy wiedzę i rzetelne informacje dotyczące psychologii, zdrowia psychicznego, higieny psychicznej i prawidłowego zachowania w przypadku problemów oraz trudności tej natury.

Informacje, które przedstawiamy to napisane przez ekspertów – psychologów eksperckie porady i artykuły lub materiały powstałe pod ich patronatem oraz korektą.

Współpracujemy z psychologami

Jesteś ekspertem w dziedzinie psychologii lub dziedzinach pokrewnych – takich jak psychoterapia i psychiatria?
Dołącz do naszych partnerów!

Oferujemy współpracę partnerską ze specjalistami zajmującymi się zawodowo zdrowiem psychicznym. Jesteśmy otwarci na różne formy partnerstwa. Możesz dzielić się swoja wiedzą publikując artykuły podpisane Twoim nazwiskiem, nazwą działalności lub marką. Umożliwiamy promocję Twojego prywatnego gabinetu lub profilu na portalu ZnanyLekarz.

Spis artykułów w kategorii psychologia

Poniżej możesz znaleźć publikacje z zakresu psychologii napisane przez profesjonalnych psychologów:

Objawy wypalenia zawodowego
Wpis

Wypalenie zawodowe: przyczyny i objawy syndromu wypalenia

Wypalenie zawodowe stanowi poważny problem, który dotyka wielu osób pracujących w stresujących lub wymagających warunkach. Proces ten może prowadzić do negatywnych skutków zarówno dla jednostki, jak i dla organizacji, w której pracuje. Rozpoznanie przyczyn i objawów wypalenia zawodowego może być pierwszym krokiem w kierunku znalezienia właściwego wsparcia i leczenia. W tym artykule omawiamy problem wypalenia...