Gabinet Wrocław

oddział we Wrocławiu
Ad Psyche Wrocław

Profesjonalny gabinet zdrowia psychicznego

Wiemy jak leczenie psychiczne i psychiatryczne bywa dla pacjentów kłopotliwe. Często trudno podjąć decyzję o wizycie w specjalistycznym gabinecie, a łatwiej ignorować odczuwalne objawy i zwlekać z umówieniem się do fachowca. Chcemy aby mogło być inaczej! Dbamy o milą i przyjazną atmosferę, komfortowe i bezpieczne warunki w naszych gabinetach. Traktujemy wszystkie zgłaszające się do nas osoby z odpowiednim szacunkiem i empatią.

Mamy nowoczesne podejście – wiemy, że jest XXI wiek i większość osób korzystających z usług naszego gabinetu wyszukuje nas w internecie, chcąc znaleźć i przeczytać informacje pozwalające na oswojenie się z tematem swoich przypadłości, ułatwiające pierwszy kontakt oraz umówienie się na wizytę. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych pacjentów rozbudowane wskazówki dotyczące zarówno specjalistów, oferty usług psychologicznych, teraputycznych i psychiatrycznych a także objawów, chorób i dolegliwości z jakimi mogą się zmagać osoby, które chcą zapisać się do nas na wizytę konsultacyjną lub diagnostyczną.

Gabinet Ad Psyche we Wrocławiu – specjaliści, którzy przyjmują w oddziale to psychologowie i psychoterapeuci oraz psychiatry. Prowadzona jest także psychoterapia indywidualna, w nurcie psychodynamicznym i poznawczo-behawioralnym.

Doradztwo i poradnictwo psychologiczne, pomoc terapeutyczna, wsparcie. Zapraszamy do naszego ośrodka we Wrocławiu.