Oddziały: Gliwice, Katowice, Wrocław

Gabinet Ad Psyche » Oddziały

Kontakt oraz informacje dla pacjentów

Gabinety Ad Psyche zlokalizowane są w trzech miastach – w Gliwicach, Katowicach oraz we Wrocławiu. Dla każdego z tych oddziałów możesz sprawdzić szczegółowe informacje o adresie ośrodka, jego godzinach otwarcia a także zobaczyć dostępne na miejscu usługi zdrowia psychicznego. Zarezerwuj termin wizyty do najlepszych specjalistów w wybranym oddziale.

Ad Psyche Gliwice

Gabinet Gliwice

oddział w Gliwicach

Sprawdź informacje kontaktowe i umów się na wizytę w Gliwickim Gabinecie Ad Psyche! Specjaliści przyjmujący w Gliwicach: PsychologPsychoterapeuta, Psychiatra. Zobacz listę dostępnych usług, prowadzone terapie i leczone dolegliwości.

Na miejscu można skorzystać z usług takich jak: psychoterapia indywidualna, konsultacje wstępne, pomoc psychologiczna oraz wielu innych. Ośrodek prowadzi również diagnostykę psychologiczną i psychiatryczną.
Aby zobaczyć szczegółowe informacje wejdź na stronę Gabinetu w Gliwicach.

Gabinet jest zlokalizowany w samym centrum Gliwic przy ul. Zwycięstwa 19/2. Kontakt mailowy: gliwice@gabinet-psyche.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-20:00. Możliwa rejestracja pacjentów do godziny 21:00.

Ad Psyche Wrocław

Gabinet Wrocław

oddział we Wrocławiu

Sprawdź informacje kontaktowe i umów się na wizytę we Wrocławskim Gabinecie Ad Psyche! Specjaliści przyjmujący we Wrocławiu: PsychologPsychoterapeuta, Psychiatra. Zobacz listę dostępnych usług, prowadzone terapie i leczone dolegliwości.

Ośrodek świadczy usługi psychoterapii (indywidualna oraz grupowa), terapii par, oraz oferuje wizyty konsultacyjne ze specjalistami. Możliwość wykonania testów diagnostycznych.
Zobacz szczegółowe informacje wchodząc na stronę Gabinetu we Wrocławiu.

Lokalizacja gabinetu: ul. Dobra 17, 53-678 Wrocław (śródmieście). Kontakt mailowy: wroclaw@gabinet-psyche.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-20:00. Rejestracja pacjentów prowadzona jest do godziny 21:00.

Ad Psyche Katowice

Gabinet Katowice

oddział w Katowicach

Sprawdź informacje kontaktowe i umów się na wizytę w Katowickim Gabinecie Ad Psyche! Specjaliści przyjmujący w Katowicach: PsychologPsychoterapeuta, Psychiatra. Zobacz listę dostępnych usług, prowadzone terapie i leczone dolegliwości.

Możliwośc zapisania się na terapię psychodynamiczną lub poznawczo-behawioralną, prowadzoną grupowo oraz indywidualnie. Gabinet przyjmuje również na konsultacje oraz na wizyty diagnostyczne.
Więcej informacji można znaleźć na stronie Gabinetu w Katowiach.

Gabinet znajduje się przy ul. Chopina 11, 40-093 Katowice (samo centrum miasta).
Godziny otwarcia: pn-pt 8:30-20:00. Rejestracja czynna od godziny 8:00 do 21:00. Adres mailowy: katowice@gabinet-psyche.pl

Pytania pacjentów

Szczegółowe informacje

Częste pytania naszych pacjentów:

Wizyta w gabinecie psychoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania się – warto jednak przemyśleć różne kwestie i to co skłoniło nas do chęci zapisania się na wizytę. Przypomnieć sobie naturę problemów jakie przeżywamy, być może zastanowić się nad tym, co chcemy powiedzieć psychoterapeucie lub psychologowi czy psychiatrze.

Zapewniamy kompleksową pomoc. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają specjaliści w zakresie psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Jeśli nie wiesz do którego z nich powinieneś się zapisać – skorzystaj z konsultacji wstępnych, które pomogą wytyczyć Ci dalszą ścieżkę wizyt w gabinecie.

Jeśli zdarzy się, coś co uniemożliwia Ci przyjście na wyznaczony termin poinformuj nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Zaproponujemy Ci inną godzinę jeszcze tego samego, lub innego dnia. Możliwe są również sytuacje, gdy z powodu wolnych miejsc Twoja wizyta się nie odbędzie. O wszelkich zmianach dotyczących ustaleń co do przyszłych spotkań prosimy informować nasz gabinet drogą telefoniczną.

Rejestracja jest czynna już pół godziny przed otwarciem gabinetu dla pacjentów oraz godzinę po. Zazwyczaj jest to przedział między 8:00 rano a 21:00 wieczorem. Aktualne godziny otwarcia poszczególnych oddziałów można sprawdzić wybierając miasto do którego chcesz zapisać się na wizytę.

Możesz sprawdzić wskazówki dojazdowe na mapach znajdujących się na stronie każdego z oddziałów. Gabinety zlokalizowane są w centrach miast – możliwy jest dojazd samochodem jak i komunikacją publiczną.