Specjalizacje: Psycholog, Psychoterapeuta, Psychiatra

Gabinet Ad Psyche » Specjalizacje

Specjaliści przyjmujący w naszym gabinecie

Oferujemy najlepszych specjalistów zdrowia psychicznego do Twojej dyspozycji w Gabinecie Ad Psyche! Świadczymy kompleksowe usługi zapewniając ofertę trzech specjalizacji. W naszym gabinecie przyjmują zarówno magistrzy psychologii, psychoterapeuci po ukończeniu studiów podyplomowych jak i również lekarze psychiatrzy. Zobacz czym zajmuje się każdy z nich, oraz z jakich usług możesz skorzystać.

Polecany pacjentom psycholog

Specjalista psycholog do Twojej dyspozycji w Gabinecie Ad Psyche! Umów wizytę w jednym z naszych oddziałów u najlepszych, dobrych psychologów, którzy przyjmują w Gliwicach, Katowicach oraz we Wrocławiu. Każdy psycholog pracujący dla Ad Psyche to wysokiej klasy, wykształcony i przeszkolony fachowiec, uprawniony do świadczenia usług psychologicznych, diagnostyki i wykonywania testów oraz badań.

Oczywiście, że tak. Psycholog to osoba, która ukończyła odpowiednią edukację, umożliwiającą świadczenie profesjonalnej pomocy psychologicznej i usług poradnictwa. Dzięki zdobytej wiedzy może również wykonywać testy psychologiczne i dokonywać diagnostyki. Niektórzy z psychologów to także interwenci kryzysowi pomagający w trudnych sytuacjach wyjść z kryzysu.

Oferta usług psychologicznych jest skierowana dla osób, które mogą pojawić się w gabinecie z wielu różnorakich powodów. Często są to osoby z depresją lub dystymią, dla których psycholog jest specjalistą pierwszego kontaktu. Psychologowie mogą również pomóc pacjentom przeżywającym ciężkie chwile, np. takie związane z kryzysami, problemami w związkach, trudnościami zawodowymi, a nawet wypaleniem zawodowym. Konsultacja psychologiczna będzie stosowna także przy długotrwałym stresie, w uczuciu lęku, jak i w wielu innych sytuacjach, w których czujemy, że trudno jest nam sobie poradzić.

Cena większości usług takich jak konsultacje i wsparcie psychologiczne to 130 zł. Diagnostyka i testy mogą kosztować więcej z racji czasu potrzebnego na ich przeprowadzenie.

Terapeuta psychodynamiczny i CBT

Psychoterapeuci z naszego gabinetu to jedynie najwyższej klasy specjaliści zajmujący się psychoterapią prowadzoną w różnych nurtach – psychodynamicznym oraz poznawczo-behawioralnym (CBT). Każdy terapeuta pracujący dla naszego ośrodka ukończył stosowne studia podyplomowe (pełne szkolenie czteroletnie) umożliwiające świadczenie sesji psychoterapii w sposób w pełni fachowy, etyczny i moralny. Dostępny specjalista – dobry psychoterapeuta, przyjmuje w miastach: Gliwice, Katowice, a także w mieście Wrocław.

Terapeuta podczas swojej pracy przede wszystkim zajmuje się prowadzeniem psychoterapii. Psychoterapeuta psychodynamiczny używa do tego zbliżonych metod jak psychoterapeuta CBT, jednak jest to praca w innym nurcie terapeutycznym, różniąca się od siebie sposobem podejścia. Terapeuci prowadzą również sesje psychoterapii dla par oraz terapię grupową. Można umówić się na konsultacje z psychoterapeutą.

Terapia psychodynamiczna i poznawczo-behawioralna jest odpowiednią metodą leczenia osób z zaburzeniami osobowości (osobowość borderline, osobowość narcystyczna), zaburzeniami odżywiania. Psychoterapia pomaga również w depresjach i dystymiach, lękach, stresie, czy traumach. Dzięki psychoterapii może nam się udać poprawić lub naprawić wiele kwestii w naszym życiu, z których nie jesteśmy w pełni zadowoleni. Często tematami do terapii są toksyczne związki, trudne relacje z bliskimi, a także i dolegliwości związane z rozstaniami i rozwodami. Pacjenci zgłaszający się do psychoterapeuty mogą odczuwać uczucie pustki, długotrwały smutek, brak szczęścia oraz kryzys emocjonalny. Nierzadko do gabinetu terapeutycznego przychodzą osoby mające problemy w pracy lub czujące wypalenie zawodowe.

Psychoterapia indywidualna niezależnie od nurtu, oraz konsultacje kosztują 155 zł. Zaś psychoterapia grupowa i terapia dla par to usługi, których cena wynosi 250 zł (pary) oraz 130 zł (grupy terapeutyczne).

Dobry, polecany psychiatra

Dostępny specjalista: psychiatra. Sprawdź usługi psychiatrów realizowane w Gabinecie Ad Psyche. Nasza kadra oferuje wysokiej klasy wyspecjalizowane usługi i wsparcie dla pacjentów. Dokładamy wszelkiej staranności aby zespół pracowników naszej firmy składał się jedynie dobrych i najlepszych ekspertów dziedziny zdrowia psychicznego. Umów się na wizytę konsultacyjną i skorzystaj z oferty polecanych psychiatrów.

Psychiatra w naszym gabinecie świadczy usługi takie jak diagnoza psychiatryczna oraz farmakoterapia. Każda z nich wykonywana jest w nowoczesnych gabinetach o wysokim standardzie. Można z nich skorzystać w Gliwicach, Katowicach, oraz w mieście w Wrocław.

Wizyta w gabinecie psychiatrycznym polecana jest osobom, którym może dolegać wiele różnych przypadłości. Z pewnością są to osoby potrzebujące skutecznej farmakoterapii w związku z depresją lub dystymią. Często wskazana również będzie pacjentom, których dotyka lęk, stres, a i także bezsenność. Ze względów diagnostycznych możemy potrzebować badania psychiatry dotyczącego zaburzeń organicznych, zaburzeń psychotycznych. Psychiatra zajmuje się też diagnozą upośledzeń umysłowych w różnym stopniu.

Cena każdej wizyty w gabinecie psychiatry to 180 zł, a czas jej trwania to około 20 minut.