Oferta: usługi zdrowia psychicznego

Polecane usługi psychologiczne

Psychologowie zapewniają szeroki zakres usług, aby pomóc ludziom radzić sobie ze zdrowiem psychicznym. Mogą pomóc osobom w lęku, stresie i innych dolegliwościach psychicznych. Wsparcie dla osób indywidualnych jak i rodzin. Psycholog nie zawsze jest terapeutą. Ten specjalista to raczej doradca, który może pomóc zdiagnozować zaburzenia psychiczne i zapewnić nam doraźne wsparcie w trudnych sytuacjach.

Zobacz ofertę usług, które świadczy dobry i wykfalifikowany psycholog w Gabinecie Ad Psyche:

Polecane usługi psychoterapeutyczne

Psychoterapeuta to profesjonalista, który został przeszkolony do pomocy osobom z problemami zdrowia psychicznego. Często zdarza się, że terapeuci są również psychologami – lecz nie zawsze. Mogą świadczyć swoim klientom różnorodne usługi, takie jak przeprowadzanie ocen i diagnoz, konsultacje oraz głównie leczenie terapeutyczne (psychoterapię).

Zadaniem psychoterapeuty jest pomoc osobom cierpiącym na zaburzenia psychiczne i emocjonalne prowadząc z pacjentem proces psychoterapii, który może odbywać się w wielu nurtach. Pacjentom zgłaszającym się do gabinetu terapeutyczne często dolegają długotrwałe smutki, obniżony nastrój, poczucie braku szczęścia. Mogą też cierpieć z powodu zaburzeń osobowości typu borderline czy osobowości narcystycznej.

Sprawdź ofertę działań podejmowanych przez polecanych psychoterapeutów w naszym ośrodku:

Polecane usługi psychiatryczne

Psychiatrzy to lekarze specjalizujący się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce zaburzeń zdrowia psychicznego. Są przeszkoleni, aby zrozumieć czynniki biologiczne, psychologiczne, społeczne i środowiskowe, które mogą wpływać na zdrowie psychiczne danej osoby.

Psychiatra oferuje usługi w zakresie zaburzeń zdrowia psychicznego. Diagnozują i leczą pacjentów z chorobami psychicznymi, takimi jak depresja, dystymia, choroba afektywna dwubiegunowa itp. Doświadczony psychiatra może zalecić również psychoterapię, aby pomóc pacjentom poradzić sobie z objawami i dolegliwości także tą metodą.

Usługi psychiatryczne wykonywane w Gabinecie Ad Psyche: